Inne

Czego dowiesz się na kursie zagęszczania rzęs?

Każdy kurs zagęszczania rzęs inny. Zwykle tego typu kursy podzielone są na grupy początkujących i zaawansowanych. W tej pierwszej uczymy się podstaw; technik, teorii oraz poznamy podstawową praktykę. W grupie zaawansowanej doskonalimy technik i dostajemy cały szereg wiadomości dodatkowych

Kurs zagęszczania rzęs dla początkujących

Na takim kursie najważniejsze jest wprowadzenie nas w temat. Zwykle taki kurs organizowane jest dla kosmetyczek, które wcześniej z tematyką zagęszczania rzęs nie miały wiele wspólnego. Na takim podstawowym szkoleniu dowiemy się przede wszystkim o budowie oka oraz cyklu życia rzęs naturalnych. Następnie poznamy przepisy BHP związane z pracą z rzęsami i poznamy podstawowe zasady przeprowadzania wywiadu z klientem. Kolejnym nieodzownym elementem szkolenia będzie nauczenie się określania przeciwskazań do przeprowadzenie zabiegu zagęszczania rzęs (cukrzyca, problemy nowotworowe itd.). Kurs zagęszczania rzęs przyda się też by uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą procedur zabiegowych i narzędzi stosowanych w pracy profesjonalnej stylistki rzęs.

Kurs zagęszczania rzęs w wersji poszerzonej

Kursy kosmetyczne są także łączone z elementami marketingu i social media – w końcu obie te dziedziny są w pracy kosmetyczki bardzo istotne. W efekcie tego typu szkoleń, kosmetyczka pozyskuje uprawnienia do zajmowania się rzęsami kompleksowo, ale staje się też bardziej świadoma ogólnej praktyki pracy w branży kosmetycznej. Warto wybrać się na tego typu szkolenia nie tylko po to, by zawsze być na bieżąco z trendami, ale również by zweryfikować swoją wiedzę w stosunku do koleżanek z branży. Nic tak nie motywuje do pracy, jak ambitne koleżanki!